Інформація про керівництво кожного об'єкта комунальної власності

Хлівнюк 
Микола Миколайович
Телефон   (04335) 2-22-82
Е-mail:       tulchin-licey2015@ukr.net 

  12.03.1985 р.н., освіта вища, закінчив Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського в 2008 році, за фахом «вчитель хімії, біології та основ екології», має кваліфікаційну категорію «спеціаліст».

Стаж роботи за спеціальністю: 7  років.

Стаж роботи на посаді директора: 4 роки.

Призначений на посаду директора: розпорядженням голови Вінницької обласної Ради від 14.08.2013р.№ 206.


Професійна характеристика

Хлівнюк Микола Миколайович - відповідальний, принциповий, здібний організатор.

Забезпечує реалізацію державної освітньої політики, організовує, спрямовує і координує  освітній процес, несе відповідальність за його якість та ефективність ,підтримує ініціативи щодо вдосконалення системи навчання та виховання, заохочує творчі пошуки, дослідно-експериментальної роботи педагогів, створює необхідні умови для організації безпечної життєдіяльності учнів, ліцеїстів, їх медичного забезпечення, проведення позаурочної та позашкільної роботи, координує співпрацю з іншими навчальними закладами та територіальними  органами.

Забезпечує  виконання вимог щодо техніки безпеки та охорони праці, а також, у межах компетенції, виконання Закону України «Про цивільну оборону України» щодо захисту життя і здоров’я вихованців та трудового колективу.

Директор школи-ліцею, педагогічний колектив спрямовують свою роботу на реалізацію методичної теми «Від інноваційних технологій через педагогічну майстерність вчителя до формування громадянина – патріота, інтелектуала, особистості».


Звіт директора школи-ліцею за 2018 рік

У 2017 році в школі-ліцеї навчалося 405 дітей, з них: 1 дитина позбавлена батьківського піклування, 125 дітей із сімей м.Тульчина, 280 учнів ліцейних класів з посиленим вивченням військово-спортивних дисциплін.

Порушень законодавства щодо зарахування та відрахування дітей не було.

Педагогічний процес забезпечували 67 педпрацівників. З них: вчителів 34, вихователів шкільних груп – 25,  психолог,  соціальний педагог, музичний керівник. Серед педагогів: 5 чоловік отримали звання  «вчитель-методист», 9 – звання «старший вчитель», 41 спеціаліст вищої категорії, 12 спеціалістів І категорії, 7  спеціалістів ІІ категорії. Вищу освіту мають 59 педагогів.

У навчальному закладі  забезпечується дотримання санітарно-епідеміологічних норм та санітарно-гігієнічних вимог, забезпечується вчасне реагування на зауваження з боку СЕС.

Вартість харчування у 2017 році становила 64 грн. Вживаються заходи для здешевлення продуктів харчування ( підписання договорів  за результатами проведення електронних торгів через систему Рrozorro).

Кошторисом на 2017 рік передбачено видатки в сумі 21258600  тис. грн., з них профінансовано 20735102  тис. грн., що складає 97,5 %.

Крім того залучено 41.7 тис. грн. додаткових коштів спонсорів.

У 2017 році завершено  реконструкцію системи теплопостачання, проведено капітальний ремонт тиру.

За період 2017 року придбано майна на суму 850.6 тис. грн.,  обладнання ІКТ; навчальне обладнання та приладдя для кабінетів географії, фізики, хімії.

В    навчальному закладі здійснюються заходи для економії фонду заробітної плати, відбулося скорочення обсягів споживання електроенергії в порівнянні з 2016 роком на 5%. Прогнозована економія на 2018 рік 15000 кВт  на суму 32 тис. гривень.

На 2018 рік планується  капітальний ремонт підлоги їдальні, будівництво майданчику для стройової підготовки ліцеїстів та реконструкція системи водопостачання.

Скарг та звернень громадян щодо роботи школи-ліцею та його керівника за звітний період до Департаменту освіти і науки облдержадміністрації не надходило.

Особисто до дисциплінарної відповідальності не притягувався.

Школа - ліцей має високий суспільний рейтинг та авторитет.

Ċ
Микола Чорнопиский,
24 січ. 2018 р., 04:13