Інформація про керівництво кожного об'єкта комунальної власності

Хлівнюк 
Микола Миколайович
Телефон   (04335) 2-22-82
Е-mail:       tulchin-licey2015@ukr.net 

  12.03.1985 р.н., освіта вища, закінчив Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського в 2008 році, за фахом «вчитель хімії, біології та основ екології», має кваліфікаційну категорію «спеціаліст».

Стаж роботи за спеціальністю: 7  років.

Стаж роботи на посаді директора: 4 роки.

Призначений на посаду директора: розпорядженням голови Вінницької обласної Ради від 14.08.2013р.№ 206.


Професійна характеристика

Хлівнюк Микола Миколайович - відповідальний, принциповий, здібний організатор.

Забезпечує реалізацію державної освітньої політики, організовує, спрямовує і координує  освітній процес, несе відповідальність за його якість та ефективність ,підтримує ініціативи щодо вдосконалення системи навчання та виховання, заохочує творчі пошуки, дослідно-експериментальної роботи педагогів, створює необхідні умови для організації безпечної життєдіяльності учнів, ліцеїстів, їх медичного забезпечення, проведення позаурочної та позашкільної роботи, координує співпрацю з іншими навчальними закладами та територіальними  органами.

Забезпечує  виконання вимог щодо техніки безпеки та охорони праці, а також, у межах компетенції, виконання Закону України «Про цивільну оборону України» щодо захисту життя і здоров’я вихованців та трудового колективу.

Директор школи-ліцею, педагогічний колектив спрямовують свою роботу на реалізацію методичної теми «Від інноваційних технологій через педагогічну майстерність вчителя до формування громадянина – патріота, інтелектуала, особистості».


Звіт директора школи-ліцею за 2019 рік

У 2019 році в школі-ліцеї навчалося 375 дітей, з них:  62 дітей із сімей м.Тульчина, 313 учнів ліцейних класів з посиленим вивченням військово-спортивних дисциплін.

Порушень законодавства щодо зарахування та відрахування дітей не було.

Педагогічний процес забезпечували 65 педпрацівників. Серед педагогів: 5 чоловік отримали звання  «вчитель-методист», 9 – звання «старший вчитель», 41 спеціаліст вищої категорії, 12 спеціалістів І категорії, 7  спеціалістів ІІ категорії. Вищу освіту мають 59 педагогів.

У навчальному закладі  забезпечується дотримання санітарно-епідеміологічних норм та санітарно-гігієнічних вимог, забезпечується вчасне реагування на зауваження з боку СЕС.

Вартість харчування у 2019 році становила 71 грн. Вживаються заходи для здешевлення продуктів харчування ( підписання договорів  за результатами проведення електронних торгів через систему Рrozorro).

Кошторисом на 2019 рік передбачено видатки в сумі 29 160 900  грн., з них профінансовано 28 804 959  тис. грн., що складає 98,8 %.

Крім того залучено 121,3 тис. грн. додаткових коштів спонсорів.

У 2019 році завершено  головного корпусу, будівництво футбольного поля та заверешено реконструкцію системи опалення

В    навчальному закладі здійснюються заходи для економії фонду заробітної плати, відбулося скорочення обсягів споживання електроенергії в порівнянні з 2018 роком на 5%. Прогнозована економія на 2020 рік 15000 кВт  на суму 47 тис. гривень.

На 2020 рік планується  завершення будівництва футбольного поля та утеплення фасаду

Скарг та звернень громадян щодо роботи школи-ліцею та його керівника за звітний період до Департаменту освіти і науки облдержадміністрації не надходило.

Особисто до дисциплінарної відповідальності не притягувався.

Школа - ліцей має високий суспільний рейтинг та авторитет.

Ċ
Микола Чорнопиский,
24 січ. 2018 р., 04:13