Результати вступних випробувань до 10 класу

Хлопці
  Прізвище, ім'я та по батькові учня
1 Адамишен Анатолій Володимирович
2 Антонов Богдан Ігорович
3 Бабій Денис В'ячеславович
4 Басалига Назарій Романович
5 Бобошко Тарас Олегович
6 Бондарчук Антон Олександрович
7 Варшко Ярослав Русланович
8 Верстов Дмитро Романович
9 Волошенюк Олександр Павлович
10 Гарькавий Дмитро Олександрович
11 Герчіу Костянтин Володимирович
12 Горшковозенко Іван Анатолійович
13 Гура Дмитро Олександрович
14 Дарієвський Валентин Олександрович
15 Дармограй Тимофій Миколайович
16 Дема Євгеній Васильович
17 Денисюк Антон Юрійович
18 Денисюк Валентин Володимирович
19 Дешевий Руслан Васильович
20 Дисюк Максим Дмитрович
21 Калінін Сергій Олександрович
22 Камінський Річард Віталійович
23 Качинський Іван Ігорович
24 Коваленко Юрій Миколайович
25 Козак Олександр Андрійович
26 Кравчук Володимир Анатолійович
27 Кроча Максим В 'ячеславович
28 Кузнярський Богдан Павлович
29 Лукашов Максим Володимирович
30 Малоголовчук Михайло Віталійович
31 Марчук Назар Володимирович
32 Медвідь Василь Сергійович
33 Мельничук Данило Ігорович
34 Муляр Богдан Павлович
35 Мусятовський Дмитро Анатолійович
36 Настенко Артьом Станіславович
37 Николайчук  Олександр Анатолійович
38 Онуфрійчук Вадим Віталійович
39 Осьмірко Максим Вікторович
40
41
Паращук Михайло Олегович
Паламарчук Назарій Петрович
42 Погорілко Олег Ігорович
43 Пономаренко Віталій Олександрович
44 Попенко Антон Ігорович
45 Прокоф'єв Дмитро Анатолійович
46 Пущик Назар Вікторович
47 Родін Данило Олегович
48 Розторгуєв Олександр Миколайович
49 Романенко Євгеній Романович
50 Рябус Олексій Павлович
51 Савчук Віталій Олександрович
52 Середюк Олег Михайлович
53 Сироватко Андрій Валерійович
54 Сорока Іван Сергійович
55 Стахурський Дмитро Валерійович
56 Тарабан Владислав Русланович
57 Тарасюк Богдан Віталійович
58 Удюк Олександр Сергійович
59 Фадєєв Дмитро Сергійович
60 Хасанов Рустам Тахірджонович
61 Цимбалюк Василь В'ячеславович
62 Черниченко Юрій Олександрович
63 Черняк Денис Андрійович
64 Чорнокнижний Дмитро Олександрович
65 Шабанов Максім Євгенійович
66 Шаварський Олександр Олександрович
67 Шлікар Андрій Володимирович
68
69
70
Шміляк Денис Тарасович
Гізінський Дмитро Віталійович
Хомяк Олексій



 
Дівчата

Прізвище, ім'я та по батькові учениці
1 Артезюк  Магдалина Романівна
2 Біла Світлана Володимирівна
3 Гижицька Альона Віталіївна
4 Григоренко Вікторія Олександрівна
5 Золотарьова Валерія Олександрівна
6 Кедь Людмила Володимирівна
7 Огородник Аліна Олександрівна
8 Оляновська Амалія Юріївна
9 Ордатій Катерина Олегівна
10 Охота Крістіна Олександрівна
11 Парасюк Вікторія Андріївна
12 Пахолок Анастасія Михайлівна
13 П'ятківська Аліна Валер'янівна
14 Рудько Ольга Анатоліївна
15 Сіменович Сніжана Олександрівна
16 Сінельник Анастасія Сергіївна
17 Скидан Ангеліна Богданівна
18 Скоробогач Олександра Олегівна
19 Юрова Ніна Іванівна