Предметні олімпіади

    Онлайн олімпіада з історії, учні отрамали подяки та сертифікати "ВСЕОСВІТА"

  
 
      
  

    Учень Тульчинської школи - ліцей з ПВФП зайняв  почесне ІІІ місце у другому турі олімпіаді з англійської мови 

  

МІКСІКЕ-освітнє онлайн середовище

Якщо перекласти це слово - отримаєте ЧОМУЧКА! 
Слово утворилось від питання естонською miks? (чому) та суфіксу  -ke. 
Поки що цього слова немає у словнику естонської мови, але, як на наш погляд, його варто додати. 
Адже надзвичайно важливо зважати на цікаві запитання.  
Гарне запитання - початок знань, тому давайте навчатися разом. 

 З 1994 року Міксіке працює в Естонії та інших європейських державах, бере участь в освітніх проектах Європейського Союзу. 
З 2011 року Міксіке працює з навчальними закладами України.

МІКСІКЕ В УКРАІНІ

  Міксіке  - освітнє онлайн середовище надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати  власні  навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн- колекцію навчальних  матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту. Також  освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи,   між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи. Змагання Прангліміне та робота по інтерактивним вправам для загальноосвітніх навчальних закладів України проводяться безкоштовно .

Всі учасники змагань поділялися на різні вікові групи. В цьому році в трьох етапах змагань взяли участь 30678 учасників.

 Учні 6-Акласу Гуцол Олександра, Ковтун Анастасія, Мякушка Роман, Мазур Іван, Суханов Богдан, Федоров Максим, Шмуняк Володимир, Розонюк Артем, Розонюк Даша та 11-А і 11-Б класів Сідак Ігор, Карандюк Віталій, Бабаєв Заур, Терелюк Валентин, Гончаренко Ірина, Спіріна Ірина також прийняли участь в онлайн-змаганнях  з усного рахунку «Прангліме 2017» і показали в своїх вікових категоріях добрі результати за що були нагороджені сертифікатами. Найкращими були Гончаренко Іра, Терелюк Валентин, Сідак Ігор, Мякушка Роман, Ковтун Анастасія.

Також в рамках проведення тижня математики учні 11-х класів Лукіянчук Ярослав, Хмарук Олександр, Собко Вероніка, Григорчук Дмитро виконали проект «Такі незвичні звичайні числа». Короткі відомості про даний проект було надруковано в шкільній газеті «Вісник ліцею»