1 вересня 2017

    Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів цей перший день осені постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершини країни Знань.
Зібрав перший дзвоник на святкову лінійку учнів- ліцеїстів Тульчинської школи-інтернату-ліцею. Перше вересня особливо запамятають наші  ліцеїсти ті хто  в перше переступив поріг нашої школи у новому навчальному році , для них тепер вона стани рідною домівкою.  Ми віримо , що на нашу шкільну родину поповнили діти , котрі достойно нестимуть шкільне знамено і своїми успіхами та досягненням славитимуть рідний ліцей.
Для одинадцятикласників – це свято з присмаком суму, адже дзвоник покликав їх в останнє  за шкільні парти. Не менше за дітей хвилюються батьки, тому що живуть їхніми успіхами і не вдачами.
Особливе це свято і для вчителів, які своєю працею чуйним серцем плекають нове покоління талановитої молоді.
Тож зичимо всім учням і ліцеїстам відмінних успіхів у навчанні, а вчетелям, вихователям творчих здобутків і наснаги у відповідальній педагогічній праці. Бажаєм всім міцного здоров’я, родинного щастя, мирного неба і добробуту, невичерпного оптимізму, значних досягнень у Країні Знань.
Зі Святом!

Лінійка 1 вересня