Вшанування пам'яті героям Крут 2018

   Для українського народу бій під Крутами, який відбувся 100 років тому, став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
      «Бій під Крутами став успішною оборонною операцією, оскільки зупинив ворога на кілька днів. Це дало змогу представникам Української Народної Республіки підписати Брестський мирний договір із країнами Четверного союзу; незалежність Української Народної Республіки довелося захищати від російської військової агресії, ворогові протистояли молоді добровольці; сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють захисників Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому Героїв Крут називають першими кіборгами».
   До вшанування подій під Крутами долучились і наші ліцеїсти. Вони разом з іншими ліцеїстами, курсантами та військовослужбовцями України прибули на залізничну станцію Крути. І символічно всі до ондного залишили станцію на потязі, з посиланням щоб ніколи такого не повторилось.