Лінійка слави


 Уклонимось тим, хто поліг у бою, 
 Хто покрив землю рідну собою. 
 Усім поіменно, хто впав у бою, 
 Хто відстояв нашу свободу.
 Згадаємо всіх поіменно, 
 Серцем згадаєм своїм.
 Це потрібно не мертвим,
 Це потрібно живим.
     68 років минуло з тих пір, як пролунав останній постріл у Великій Вітчизняній війні. Це велике щастя - жити під мирним небом, адже війна забрала життя понад 30 млн. людей. Минають роки, але вдячні потомки зберігають в душах і серцях найдорожче - пам'ять про подвиги, відвагу і героїв: своїх дідів та прадідів, достойно несуть у майбуття їх переможні знамена. І наші ліцеїсти не є виключенням. 8 травня  о 9.30 год. вся школа вирушила до меморіалу Вічної Слави, де завжди панує скорботно урочиста тиша.
     Вишикувавшись на урочисту лінійку Слави, усі взводи здали свої рапорти та девізи. Після чого запрошена гостя, ветеран Великої Вітчизняної війни, голова спілки ветеранів тульчинщини Бабич Антоніна Миколаївна, розповіла про важкі, незабутні воєнні роки. Діти вшанували її квітами та піснями. Також вітав всіх присутніх директор нашої школи Друм Володимир Миколайович. 
     Полум'я вічного вогнища, вічна пам'ять про синів і дочок, які не повернулися з поля бою, пропали безвісти та пожертвували своїм життям заради життя на землі схвилювали серця більше 300-сот дітей нашої школи. Ми  вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання та покладанням до Меморіалу гірлянд, вінків та квітів.
     Слава героям, які загинули у Великій Вітчизняній війні за честь, свободу і незалежність нашої Батьківщини!

                          Сторц Л.В. - організатор позакласної роботи

  

  

  

  

  
Comments