Посвята 2013

Церемонія посвяти в кадети
 Ми кадети, кадети, кадети!
  Серце гордо і радісно б'ється.
  Нагорода - звання нам святе,
  А воно тільки кращим дається.

     В нашій школі відбулася урочиста подія.  Вдруге в історії нашого навчального закладу учні військово-спортивних класів посвячені в ліцеїсти. Ставши кадетами, курсанти, переступаючи із дитинства в зрілість, залишили безтурботний сміх, дитячу легковажність.
     
     На церемонії посвяти у ліцеїсти наших кадетів привітали почесні гості: настоятель храму М. Чудотворця протоієрей отець Роман, заступник голови, керівник апарату райдержадміністрації Леонтєв Олександр Іванович, начальник організаційного відділу Тульчинської районної ради Вільчинський Віталій Володимирович, військовий комісар Тульчинського районного військового комісаріату майор Слободянюк Дмитро Михайлович, командир військової частини А1424 Данилюк Микола Іванович. Гості відзначили курсантів за обраний ними напрямок, адже це відповідальний шлях, що потребує багато зусиль та праці.
     Після отримання свідоцтв ліцеїстів, учасники церемонії закружляли у вихорі кадетського вальсу. А їх наставники Омельченко О.П. та Омельченко Л.Ж. на особистому прикладі продемонстрували майстер-клас у виконанні пречудового танцю.
     Спостерігаючи за граційними парами, батьків переповнювало почуття гордості, радості і хвилювання за своїх дітей.
     Адміністрація школи та весь педагогічний колектив ще раз вітає вас, шановні кадети, ваших наставників, рідних і близьких з цим прекрасним святом.

                     Макодзеба О.О. - організатор позакласної роботи

Видео YouTube
  

  

  

  

  

  

    

    
Comments