Посвята у ліцеїсти 2018

       Довгоочікувана подія - посвята у ліцеїсти - приурочена  гарному, осінньому  державному святі  Дню захисника України та Покрова Божої Матері ,  що є покровителькою українського козацтва. Цей день наші ліцеїсти чекали з нетерпінням і готувалися до нього ретельно, з усією відповідальністю, адже на посвяті їх вітав Президент України Петро Порошенко, який покладає великі надії на молоде покоління нашої держави.

    Урочистості проходили на території Штабу Повітряних Сил України у м. Вінниці, що надало більшої відповідальності і урочистості нашим ліцеїстам.  Тут наших дітей щиро зустріли і допомогли в організації урочистостей.

   Перший заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України Вʼячеслав  Шамко вітав наших ліцеїстів і звернувся до них із напутнім словом.

   У церемонії також приймали участь очільники Вінницької області: Голова обласної державної адміністрації В.Коровій, заступник Голови обласної державної адміністрації І.Івасюк, виконуючий обовʼязки директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації В.Буняк

   Посвята пройшла на високому рівні. Цей незабутній день залишиться у памʼяті наших ліцеїстів назавжди. А учням молодших курсів стане флагманом до наслідування.

 

відео посвяти у ліцеїсти з різних джерел 
з дотриманням авторських прав