Тиждень біології та географії

                        Тиждень географії та біології                  

«Мудрим ніхто не родився, а навчився»  

             Вивчення біології та географії у школі триває не лише на уроках. Значну роль у формуванні інтересу до предметів відіграє предметний тиждень, який проводився в нашій школі з 13 по17 листопада  2017 року. Біологія та географія – одні з найцікавіших предметів шкільного курсу, тому предметний тиждень – це свято творчого, нестандартного підходу до навчання та виховання школярів. Метою якого є поглиблення знань учнів з предметів, формування пізнавального інтересу до природничих наук, виховання відповідального ставлення до природи, почуття гідності за рідну країну, прищеплення елементарних понять екологічної культури.

             В рамках тижня були проведені наступні заходи: відкритий урок у 6-Б класі з теми «Корисні бактерії», конкурс кросвордів та ребусів «Організм людини як біологічна система», вікторини «Рослини-символи», «Тварини-рекордсмени», «Птахи-рекордсмени», турнір для допитливих «Чи знаєш ти свій організм», відеопрезентації «Цікаві факти про тіло людини», «Біологія в цифрах», «Червона книга України», інтелектуальна географічна гра «Велика сімка», захист мультимедійних проектів «Екологічні проблеми міста, в якому я живу», а також випущено стінгазету-банер «Сім чудес Вінниччини».

              Форми та методи роботи відповідали рівню розвитку дітей, проводилися в рамках діяльнісного, компетентнісного та особистісно-орієнтованого підходів.

              Тиждень географії виявився насиченим, цікавим, довів, що природничі науки географія і біологія корисні та необхідні у сучасному світі, захоплюють цікавими фактами і відкриттями. Найактивніших учасників було нагороджено грамотами.

             Організатори тижня вчителі географії та біології: Хлівнюк М.М., Шуляк Т.А., Нігруца Ю.М., Савчук Р.П.
 

Comments