ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

«Тобі, велична й славна, Україно,

Здобутки наші, душі і серця!»

Наша школа – це незвичайне місце, де кожна дитина почуває себе захищеною, впевненою і щасливою. Тут кожен може всебічно розвиватись і знайти себе. Це свого роду невеличка держава. Так як і кожна держава – ми маємо свої звичаї, традиції і символіку. Крокуючи в ногу із сьогоденням, ми завжди шукаємо нові шляхи і підходи до здійснення мрій.

Основним напрямком діяльності закладу є військово-патріотичне виховання. Для цього напрямку роботи створені всі необхідні умови. Ліцеїсти посилено займаються фізичною та військовою підготовкою, відвідують спортивні секції, гуртки, тир. У ліцеї наші вихованці уже свідомо роблять вибір своєї майбутньої професії, вини багато пізнають нового і набираються життєвих сил, усвідомлюють усю важливість і відповідальність обраного шляху.

Випускники нашого ліцею зараховуються до вищих навчальних закладів на перший курс. Багато гарних відгуків і подяк наша адміністрація отримує від закладів. Увесь колектив ліцею працює, щоб наші вихованці могли без перешкод здобувати міцні знання, бути здоровими, фізично загартованими, свідомими громадянами своєї держави.