Тиждень психології 2019

З 18 по 22 листопада в ліцеї було проведено Тиждень психології. Він передбачав проведення різноманітних цікавих заходів в атмосфері толерантності, доброзичливості, творчості і пізнавальної активності. Тиждень психології зайняв своє місце серед інших предметних тижнів, оскільки з психологією пов’язаний увесь освітній процес. А. С. Макаренко писав: «Педагогіка – це майстерня, а психологія – інструмент, яким там працюють». Психологія – це наука про внутрішній світ людини. У кожного з нас свій внутрішній світ, своя загадка, таємниця, казка. А щоб краще зрозуміти ці таємниці , ми запросили всіх учасників освітнього процесу у подорож стежками, які приведуть до розгадок Королівства внутрішнього світу.

Було проведено різноманітні акції: «Афоризм», «Дерево бажань», «Колір мого настрою», «Лист у майбутнє», «Лист психологу». Діти відривались на паркані одкровень, малювали малюнки. Найцікавішими та креативнішими стали галерея відео-презентацій «Реклама нашого взводу/класу» та експрес-інтервʼю «Галактика мрій».

Казковий, загадковий, таємничий, цікавий світ психології заглянув до кожного у серце, розфарбував внутрішній світ дитини та дорослого веселковими барвами і зробив усіх нас трішечки мрійливішими і добрішими!