НОВИНИ

19 травня в комунальному закладі «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил» Вінницької обласної Ради відбулося святкування 7-ї річниці з дня народження ліцею. На свято завітали почесні гості:


• Начальник відділу моральної підтримки управління психологічної підтримки персоналу командування повітряних сил Збройних Сил України, підполковник Руденко Дмитро Сергійович;


• Заступник начальника кафедри радіоелектронного обладнання літальних апаратів інженерно-авіаційного факультету Харківського національного університету повітряних сил, підполковник Краснорудський Андрій Олександрович;


•Заступник начальника Тульчинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Ярмоленко Ігор Васильович.


Під час урочистої лінійки відбулося нагородження нагрудними знаками "За високі навчальні досягнення" та "За високі спортивні досягнення" а також грамотами кращих ліцеїстів. Яскравим подарунком від повітряних сил України була концертна програма ансамблю "Крила" Вінницького Будинку офіцерів.

----->ФОТО<-----

Ліцей з ПВФППС долучився до проведення Національної руханки в вишиванках «Дякуємо ЗСУ» до Міжнародного дня вишиванки.


9 травня в Україні відзначають День Європи. Освітній центр Верховної Ради України провів масштабний просвітницький онлайн захід до Дня Європи, який скорегований на висвітлення передумов створення та структури Європейського Союзу. 

Наші ліцеїсти також долучились до цього заходу.


Навчально-польові збори
Етап І.

 
25-26 квітня 2024 року в комунальному закладі "Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил" Вінницької обласної Ради, за активного сприяння із залученням особового складу Національної академії Національної гвардії України, відбувся 1 етап навчально-польових зборів для ліцеїстів. В ході якого здобувачі освіти відпрацьовували навички:

     1.Вогневої підготовки (знайомство з новітніми зразками стрілецького озброєння та правилами поводження з ними);

2.Тактичної підготовки (взаємодія на полі бою в складі бойової групи, переміщення на полі бою, ведення бою з умовним противником у міських  умовах, ведення бою в складних умовах місцевості);

3. Тактичної медицини (надання першої домедичної допомоги на полі бою);

4. Інженерної підготовки (правила поводження з мінно-вибуховими речовинами та види інженерних загороджень).

Адміністрація комунального закладу "Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил" Вінницької обласної Ради висловлює щиру подяку Національній академії Національної гвардії України та особисто генерал-лейтенанту Сергію СОКОЛОВСЬКОМУ за сприяння в організації зборів. Віримо в подальшу плідну співпрацю на благо України!Навчально-польові збори
Етап І.

 
25-26 квітня 2024 року в комунальному закладі "Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил" Вінницької обласної Ради, за активного сприяння із залученням особового складу Національної академії Національної гвардії України, відбувся 1 етап навчально-польових зборів для ліцеїстів. В ході якого здобувачі освіти відпрацьовували навички:

     1.Вогневої підготовки (знайомство з новітніми зразками стрілецького озброєння та правилами поводження з ними);

2.Тактичної підготовки (взаємодія на полі бою в складі бойової групи, переміщення на полі бою, ведення бою з умовним противником у міських  умовах, ведення бою в складних умовах місцевості);

3. Тактичної медицини (надання першої домедичної допомоги на полі бою);

4. Інженерної підготовки (правила поводження з мінно-вибуховими речовинами та види інженерних загороджень).

Адміністрація комунального закладу "Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил" Вінницької обласної Ради висловлює щиру подяку Національній академії Національної гвардії України та особисто генерал-лейтенанту Сергію СОКОЛОВСЬКОМУ за сприяння в організації зборів. Віримо в подальшу плідну співпрацю на благо України!


В рамках загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники 2024 року для майбутніх поколінь» наші випускники посадили дерева на території ліцею.

До них долучилися ліцеїсти 10-х класів. Також ця акція була приурочена Українському Дню навколишнього середовища, який цьогоріч припадає на 20 квітня.


Здоров'я -  розкіш для людини,

Найбільша цінність у житті.

Як є здоров'я день при днині,

Можливість є йти до мети.

Тоді є  радість, щастя, диво,

Краса у крапельці роси.

Тоді людина йде щасливо

Серед безмежної краси

В рамках проведення Всесвітнього дня здоров'я в ліцеї було проведено змагання з багатоборстваЩороку 7 квітня люди в усьому світі відзначають – 

ВСЕСВІТНІЙ  ДЕНЬ  ЗДОРОВ’Я.

У підтримку Всесвітнього дня здоров’я ліцеїсти 

      ЛІЦЕЮ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО –ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ

          ПОВІТРЯНИХ СИЛ  розповіли про свої здорові звички шляхом участі в челенджі "Здоров'я у твоїх руках і... ногах".

                      БО : бути здоровим – красиво! Бути здоровим – модно! Бути                           здоровим – стильно ! Бути здоровим-престижно. Бути здоровим – класно!  

Все в ваших руках!   Бережіть своє здоров'я !9 березня 2024 року виповнилося 210 років від дня народження українського письменника, художника, громадського діяча Тараса Шевченка, життя і творчість якого надихають український народ до боротьби за правду та свободу. У нашому ліцеї відбувся ряд заходів присвячених цій події.

                          Конкурс читця Шевченкового слова

    Конкурс читця Шевченкового слова 

                                        Гра "Найрозумніший"

     В рамках військово-професійної орієнтації на базі Тульчинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил 30,31 січня 2024 року був проведений День відкритих дверей Харківського національного університету

23 березня 2024 року в ліцеї відбудеться 

День відкритих дверей  

Гарною традицією нашого ліцею  став Зимовий бал, який щорічно проводиться перед Новорічними святами. Так і цьогоріч, 20 грудня у нашому ліцеї відбулося неймовірно захоплююче дійство, яке запам'ятається нам надовго. Юні, гарні юнаки та дівчата поринули у чудові ритми музики і танцю, виконуючи складні піруети. 

Танцюй,поки сонце до тебе сміється,

Допоки світанок міняє вогні,

 Танцюй, поки серце захопливо б'ється,

Вбираючи дихання неба й землі...

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Дати початку та завершення кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. Тож всі учасники освітнього процесу активно долучились до марафону під гаслом «Зупинімо насилля разом!». Було проведено інформаційну радіолінійку, круглі столи, батьківський всеобуч «Батьківство в епоху цифрових технологій»,  конкурс малюнків, виставку, флешмоб.

Споконвіків українська хустина була одним з найважливіших елементів народного вбрання та невід’ємною частиною української культури. І вже п’ятий  рік поспіль 7 грудня українці традиційно відзначають Всесвітній День української хустки.

  Хустина здавна вважалася оберегом і символом патріотизму, свободи та любові, супроводжувала людину протягом усього її життя. Вона як берегиня роду була з нею від самого народження і до останнього подиху.

            Відроджуймо, поважаймо наші українські традиції-це генетичні скарби нашого народу, наше минуле і майбутнє… Бережімо їх і поважаймо. Носімо з гордістю і задоволенням!

 


  6 грудня, у День Зройних Сил України, з метою патріотичного виховання, до нашого ліцею завітала концертна група Будинку офіцерів м. Вінниці.  Програма святкового концерту була динамічною та цікавою. В залі панував піднесений стан, зі сцени лунали українські та патріотичні пісні, молитви за Україну та її захисників. 

Слава ЗСУ

Щира вдячність воїнам, які повсякденно зміцнюють обороноздатність держави, підвищують бойову готовність військових частин, сумлінно виконують свій професійний та громадський обов'язок...


1 грудня  в ліцеї було проведено тематичну лінійку та Єдиний урок «Ти маєш знати! Знати, щоб жити… » з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. 

Урок проходив з метою ознайомлення учнів з поняттями  «СНІД» і «ВІЛ» та їх ознаками, сприяння усвідомлення вихованцями небезпеки, пов’язаної з поширенням СНІДУ на планеті.

Захід супроводжувався відео, презентацією та відеороликами, в яких детально розглядалася історія вивчення і поширення даного захворювання, проводилося ознайомлення з історіями життя відомих і талановитих людей, які захворіли та померли від СНІДу. Велика увага приділялася  інформації про епідеміологічний стан захворюваності на ВІЛ/СНІД в Україні.

Заходи підготувала й провела вчителька з Основ здоров'я Телеснюк Р.М.

ЗАПАЛИ ПАМ'ЯТІ СВІЧКУ


    21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Українці, як свідчать героїчні сторінки історії, ніколи не змиряться з несправедливістю, беззаконням і приниженням людської гідності, бо вони свято бережуть традиції визвольної боротьби волелюбних предків.
    В цей день ми вшановуємо тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрував бажання жити у вільній та демократичній державі. 

Нашим випускникам...

Нашим захисникам...

Тим, хто віддав життя за Свободу і Гідність України!

Присвячується...21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи, встановлений на честь початку двох знаменних для новітньої історії України подій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013- 2014 років. Це одна із найважливіших для нас дат. Тож ліцеїсти взяли активну участь у проведенні заходів  під гаслом «Вистояли на Майдані – переможемо у війні». Це дуже символічно та справді надихає. 

17 листопада 2023 року    Голова Вінницької обласної Ради В'ячеслав Соколовий та його перший заступник  Володимир Кістіон ознайомилися з тим, як проходить опалювальний сезон в ліцеї з посиленою військово- фізичною підготовкою повітряних сил.    Відвідали укриття, ознайомилися з роботою закладу.