ВІТАЛЬНЕ СЛОВО
НАЧАЛЬНИКА ЛІЦЕЮ 

Підписка в соціальних мережах

Фейсбук

Н О В И Н И 

       20.03.2023 року було проведено зустріч старшого інспектора новенальної превенції Тульчинського РВП  ГУНП у Вінницькій області з майором поліції Омелянечук Олесею Миколаївною.
    Дана зустріч була проведена з профілактичною метою за для запобігання кримінальних та адміністративних правопорушень.
    Також було висвітлено питання правопорушення у мережі інтернет та їх наслідки, новотворені угрупування "Редан".

16 березня до нашого ліцею завітала Народна депутатка України Тульчинський ліцей з ПВФП Лариса Білозір  Під час візиту Лариса Миколаївна передала ліцею важливий подарунок – потужний генератор, поспілкувалася з педагогічним колективом та ліцеїстами. Зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері, всі охочі мали можливість поставити запитання,які їх цікавили. Після бесіди було переглянуто театральну виставу Народного студентського колективу «Маленький театр», Тульчинського фахового коледжу культури, під керівництвом Любові Прилипко.  Вистава поставлена на збірку віршів «Ми ті» вчительки ліцею Наталії Володимирівни Погребняк. 


ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2023 РОКУ!


День відкритих дверей


ГОСТИННО ЗАПРОШУЄМО ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ, ЇХНІХ БАТЬКІВ ДО ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧІ!

28 березня 2023 року Тульчинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою проводить «День відкритих дверей».


Всі бажаючі з 10.00 до 12.00 матимуть можливість ознайомитись з навчально-матеріальною базою, побутом, умовами навчання та проживання ліцеїстів, а також отримають відповіді на питання, що цікавлять.

Чекаємо на вас!!!


Контактна інформація для зустрічі в Google Meet

Посилання: https://meet.google.com/hyz-binm-qcc 

Телефон для довідок: (04335) 2-22-84        Наші спортсменки,гравці  команди «Плеяда»  зайняли третє місце в Чемпіонаті  області з футзалу серед дівчат.

     Пишаємось вами . Бажаємо  успіхів у спорті та нових перемог.

      У понеділок, 20 лютого, в Україні  відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Цей День відзначається щороку 20 лютого згідно з указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Саме в ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піка. Із 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого від поранень померло ще понад 20 протестувальників. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні.

105 Героям Небесної Сотні посмертно надано звання Герой України, а троє іноземців – громадянин Білорусі Михайло Жизневський та громадяни Грузії Зураб Хурція і Давид Кіпіані – посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні.

17 лютого 2021 року Верховна Рада визнала Революцію гідності одним із ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи.

В цей день педагоги та ліцеїсти вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. 

Герої Небесної Сотні - приклад  великої людської,громадянської і національної відваги та самовідданості,сили духу і стійкості громадян,завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

День Соборності України

Виступ ліцеїста 1 роти 5 взводу Гуменчука Дмитра.

  Дмитро дуже добрий та чуйний юнак. Його велике  серце прагне обігріти теплом  усіх оточуючих. В свої юні роки Дмитро взяв участь близько в ста благодійних заходах – акціях та концертах на підтримку важкохворих людей, людей похилого віку, вихованців дитячих будинків та кризових центрів, людей з обмеженими особливостями. Також Дмитро є переможцем та лауреатом вокальних конкурсів. У вільний час хлопець  грає на гітарі та співає українських пісень, а вся родина йому підспівує. 

Нещодавно  Дмитро вирішив, що хоче підкорити Голос Країни, і сьогодні активно над цим працює.

    22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування.

Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

І зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні. Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, саме такою ми її відбудуємо і зробимо.

З Днем Соборності України!

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування.

Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

І зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні. Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, саме такою ми її відбудуємо і зробимо.

З Днем Соборності України!

НОВОРІЧНИЙ БАЛ 2023

  Вітаємо з Днем Збройних Сил України. Шановні захисники,ви - наша гордість, надія, опора. Доземний уклін та людська шана всім, хто сьогодні мужньо захищає незалежність нашої держави!

Вічна пам'ять військовим, чиї життя забрала війна.

Слава Україні! Героям Слава!

Пам'ять про Голодомор - наш реванш за мільйони вбитих. Вона робить нас сильнішими, бо в пам'яті вони оживають і стають поруч з нами у нинішній боротьбі з росією.

Спадкоємці тодішніх вбивць досі прагнуть  стерти нас як націю, як народ... Намагалися і намагаються переписати історію, поширювали брехню про Голодомор у світі.

Але правда виявилася сильнішою, пам'ять нездоланною. І такими ж зробила нас.

Нація, яка єдналася в хвилини вшанування померлих у минулому, об'єдналася, аби захистити своє майбутнє, і створила потужну армію. Скорбота за вбитими предками дає сили захищати себе і нащадків.

Ця тема - травма, біль, тема, яка лихоманить.

Тема, про яку нам боляче говорити...

Тема, про яку нам не треба боятись говорити. 

Боятись мусять вони, кати нашого НАРОДУ!!!

День української писемності та мови

Щороку 9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. З нагоди цього свята у нашому ліцеї проводяться заходи, що популяризують українське слово. Мова — важлива складова нашої ідентичності. Слово – потужна зброя у наших руках перед ворожою навалою. До вашої уваги флешмоб « Я подолаю тебе, враже, рідним словом…»


Шановні педагоги,вітаємо вас з Днем працівника освіти!

   Дякуємо вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість та високий професіоналізм. Своєю наполегливою працею ви  розбудовуєте сучасну Україну, навчаєте та виховуєте нове покоління, від вас залежить майбутнє нашої держави, рівень освіченості, життєві та моральні пріоритети молоді.

 Бажаємо вам і вашим родинам здоров’я на довгі літа, щастя, добробуту, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру та злагоди!Випускниці  IV курсу 1 взводу висловлюють щиру подяку всім педагогічним працівникам Тульчинської школи - ліцею з ПВФП.