ВІТАЛЬНЕ СЛОВО ДИРЕКТОРА

Підписка в соціальних мережах

Фейсбук

Н О В И Н И

Пам'ять про Голодомор - наш реванш за мільйони вбитих. Вона робить нас сильнішими, бо в пам'яті вони оживають і стають поруч з нами у нинішній боротьбі з росією.

Спадкоємці тодішніх вбивць досі прагнуть стерти нас як націю, як народ... Намагалися і намагаються переписати історію, поширювали брехню про Голодомор у світі.

Але правда виявилася сильнішою, пам'ять нездоланною. І такими ж зробила нас.

Нація, яка єдналася в хвилини вшанування померлих у минулому, об'єдналася, аби захистити своє майбутнє, і створила потужну армію. Скорбота за вбитими предками дає сили захищати себе і нащадків.

Ця тема - травма, біль, тема, яка лихоманить.

Тема, про яку нам боляче говорити...

Тема, про яку нам не треба боятись говорити.

Боятись мусять вони, кати нашого НАРОДУ!!!

День української писемності та мови

Щороку 9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. З нагоди цього свята у нашому ліцеї проводяться заходи, що популяризують українське слово. Мова — важлива складова нашої ідентичності. Слово – потужна зброя у наших руках перед ворожою навалою. До вашої уваги флешмоб « Я подолаю тебе, враже, рідним словом…»


Шановні педагоги,вітаємо вас з Днем працівника освіти!

Дякуємо вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість та високий професіоналізм. Своєю наполегливою працею ви розбудовуєте сучасну Україну, навчаєте та виховуєте нове покоління, від вас залежить майбутнє нашої держави, рівень освіченості, життєві та моральні пріоритети молоді.

Бажаємо вам і вашим родинам здоров’я на довгі літа, щастя, добробуту, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру та злагоди!Випускниці IV курсу 1 взводу висловлюють щиру подяку всім педагогічним працівникам Тульчинської школи - ліцею з ПВФП.

РОЗКЛАД УРОКІВ

І 8:30-9:15

перерва 10хв

ІІ 9:25-10:10

перерва 10хв

ІІІ 10:20-11:05

перерва 15хв

IV 11:20-12:05

перерва 10хв

V 12:15-13:00

перерва 30хв

VI 13:30-14:15

перерва 10хв

VII 14:25-15:10

перерва 10хв

VIII 15:20-16:05

перерва 10хв