Загальні відомості

Загальні відомості

У вересні 2012 року відбувся перший набір випускників 9-х класів до ліцейних класів з посиленою військово-фізичною підготовкою на базі комунального закладу «Тульчинська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-Ш ступенів-ліцей Вінницької обласної ради».

Правовою базою діяльності військово-спортивних ліцейних класів нашого навчального закладу є закони України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад, Інструкція про організацію та діяльність ліцею, Положення про ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, Статут комунального закладу "Тульчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Вінницької обласної Ради", затверджений рішенням 19 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 19.05.2017р. №357.

На даний час в ліцеї навчається 251 ліцеїст.

З 2014 по 2017 р. після закінчення ІV курсу випустилися 240 ліцеїстів, з них: 167 стали студентами ВНЗ, які здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу, 73 вступили до цивільних ВНЗ; відбувся набір ліцеїстів до І, ІІ, ІІІ курсів, після закінчення 7, 8, 9 класів.

Для вихованців закладу обладнано сучасні навчальні кабінети, комп'ютерні класи, бібліотека, актова, спортивна, танцювальна та конференц зали, їдальня, спальні приміщення, кімнати відпочинку. Ліцеїсти посилено займаються фізичною та військовою підготовкою, мають змогу відвідувати спортивні секції, гуртки, додаткові заняття з навчальних предметів, що дає їм змогу успішно виступати на різноманітних конкурсах, змаганнях, предметних олімпіадах, здавати державну підсумкову атестацію, зовнішнє незалежне оцінювання.

Заклад забезпечує безкоштовне проживання та харчування, медико-педагогічний, соціально-психологічний, юридичний супровід ліцеїстів.

По закінченню навчання випускникам ІІ курсу видається свідоцтво про базову загальну середню освіту(9 кл.), ІV курсу - атестат про повну загальну середню освіту (11 кл.) та рекомендація педагогічної ради для вступу до вищих навчальних закладів Збройних Сил України, військових навчальних підрозділів цивільних вищих навчальних закладів держави, які здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу.

Випускники нашого навчального закладу зараховуються до вищих навчальних закладів на перший курс, додатковими пільгами при вступі не користуються, конкурсний бал при зарахуванні на навчання обчислюється шляхом додавання балів сертифіката з конкурсних предметів, середнього бала документа про повну загальну середню освіту та додаткових балів, передбачених Умовами прийому до вищих навчальних закладів України.

За довідками звертатись за телефонами: (04335) 2-22-82, 2-22-84.