Участь у обласних та міських заходах

13.02.2019р. у Тульчинській школі-ліцей відбувся семінар заступників директорів шкіл-інтернатів Вінницької області з теми " Реалізація Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, стан і перспективи".

На семінарі були присутні заступник начальника управління-начальник відділу інклюзивної, спеціальної освіти та виховної роботи Лісогурська Тетяна Іванівна та методист відділу Міщенко Ніна Миколаївна.

Школу презентував директор школи-ліцею

Хлівнюк М.М.

На семінарі відбулися:

1. Засідання методичних асоціацій:

- педагогічних працівників філологічних дисциплін та іноземних мов ;

- педагогічних працівників фізико-математичних та природничих дисциплін;

- вихователів ліцейних класів.

2. Методичний міст "Майстерність педагога нової Української школи"

3. Практичне заняття з учасниками в стрілецькому тирі.

У Тульчинській

загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів-ліцей

з посиленою військово-фізичною підготовкою

24 січня 2019р. відбувся психолого-педагогічний семінар на тему:

"Булінг у школі: причини,

наслідки, допомога"

Завданнями семінару було розширити інформацію про причини, прояви та наслідки шкільного булінгу; виробити важливі навички міжособистісної взаємодії учасників освітнього процесу з профілактики шкільного насилля; сформувати систему психолого-педагогічних дій з протидії шкільному булінгу; удосконалити навички ефективного спілкування та раціональної поведінки педагогів під час конфліктів.

У Тульчинській

загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів-ліцей

з посиленою військово-фізичною підготовкою

пройшов семінар-нарада на тему:

"Національно-патріотичне виховання молоді"

У середу 21 листопада 2018 року в нашому ліцеї відбувся семінар "Національно-патріотичне виховання молоді". У ньому взяли участь учителі Захисту Вітчизни, які завітали до нас із Томашпільського району.

На семінарі була представлена цікава і різноманітна програма. Спочатку директор школи М.Хлівнюк презентував заклад, потім учасники семінару відвідали такі відкриті уроки:

  • військової підготовки. Тема уроку: "Матеріальна частина зброї АК-74,РКК". Омельченко О.П.

  • цивільного захисту. Тема уроку: "Інженерні споруди, що призначені для

  • укриття і тимчасового захисту людей, їх класифікація, обладнання та

  • порядок використання". Телеснюк Р.М.

  • прикладної фізичної підготовки. Тема уроку: "Легка атлетика"

  • Дерев'яга О.В.

Після відвідування уроків учасників семінару запросили на виховний захід з теми: "Революція гідності: ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам". Який підготувили вихователі Прокопенко О.М., Частюк О.М. та класний керівник Погребняк П.Я.

Привітання до дня Святого Миколая

18 грудня 2017 року у центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Тульчин "Промінь надії"проведено заходи до дня святого Миколая. Майже весь день присвятили тому, аби найжаданіше для малечі свято відбулося.

Привітати зі святом маленьких тульчинців з особливими потребами з нагоди дня Святого Миколая завітали також працівники та адміністрація нашого закладу. У залі панувала радість, сміх і веселий настрій.

20 Листопада відбувся психологічний семінар-практикум на тему: "Сексуальний розвиток дитини". Метою заходу було вказати етапи сексуального розвитку дітей; висвітлити сексуальність в контексті між особистісних стосунків, сімейного життя та інтимності; визначити стратегії статевого виховання дітей.

Щоб ефективно впливати на свідомість дітей дорослі мають дотримуватись наступних принципів: обє'ктивнотсі, правдивості, науковості у висвітленні всього спектру питань, пов'язаних із сексуальною та репродуктивною функціями людини. При цьому важливим є доступність знань віковим можливостям розуміння дитини, природіність поведінки дорослих та авторитетність джерел інформації.

Провела семінар практичний психолог Мельник Л.Г. В семінарі прийняли участь педагогічні працівники школи.

30 серпня 2017 року відбулося пленарне засідання педагогічної конференції освітяни Тульчинщини з питання "Про підсумки розвитку загальної середньої та дошкільної освіти у 2016-2017 навчальному році та завданна на 2017-2018 навчальний рік".

Педагогічний колектив Тульчинської школи-ліцею з ПВФП прийняв участь у конференції та педагогічній виставці "Освіта Тульчинщини".

У Тульчинській

загальноосвітні школі І-ІІІ ступенів-ліцей

з посиленою військово-фізичною підготовкою

пройшов семінар-нарада на тему:

«Психологічні причини порушення соціально-емоційного

розвитку дітей. Депривація.»

Провели семінар практичний психолог Мельник Л.Г. та соціальний педагог школи Волошинська Л.О. В семінарі прийняли участь педагогічні працівники школи.

Метою семінару було спрямувати діяльність педагогічного колективу на пошук оптимальних шляхів і засобів подолання деприваційних порушень особистості дитини; на розвиток компетентності, вимогливості до себе; на формування професійних умінь, навичок та етики.

Завдання, які визначили перед учасниками семінару організатори, а саме: визначити роль особистості вчителя у формуванні в дитини нової прихильності, як основи подальшого благополучного розвитку особистості, були успішно досягнуті.

Травень 2016 р.

Участь в педагогічній виставці «Освіта Тульчинщини – 2013»

30 серпня 2013 року наш навчальний заклад взяв участь у районній педагогічній виставці. Педагоги школи презентували свої напрацювання в номінації «Впровадження профільного навчання».

Увагу учасників привернули стенди-візитки, квіткові композиції, методичні розробки, відеоматеріали.

За підсумками журі відділ освіти Тульчинської райдержадміністрації нагородив педагогічний колектив Грамотою за зайняте І місце у районній педагогічній виставці «Освіта Тульчинщини – 2013».

Слова вдячності висловлюю організаторам виставки:

Рудаковій А.А. - організатору позакласної роботи, Шуляк Т.А. - учителю біології, Нігруці Ю.М. - учителю біології, Ходаку В.М. - учителю трудового навчання, Бондару О.І. - вихователю, Половинку В.І. - керівнику гуртка, Подгорному П.М. - учителю технологій та всім педагогам, чиї напрацювання пропагували новації в освіті, активізували педагогічну творчість, ознайомили громадськість Тульчинщини з досягненнями нашого педагогічного та учнівського колективів.

М.М. Хлівнюк - директор Тульчинської школи-інтернату-ліцею