Адміністрація ліцею виносить вдячність батькам за виховання власних дітей, просить батьків передати слова щирої  подяки адміністрації того закладу освіти, звідки прибуває  до нас ліцеїст за розвиток психолого-індивідуальних особливостей , компетентності  учнів.

 

1.  Батькам учнів 7, 8 класів необхідно подати у свій навчальний заклад видану директором  довідку про зарахування до ліцею для отримання особової справи і 30 серпня надати її  до школи-ліцею. 

2. Батькам, які отримують певні соціальні виплати необхідно подати  у  відповідні виконавчі органи видану директором довідку про  зарахування  дитини до ліцею. 

3. У серпні місяці в лікарні свого району необхідно зробити аналіз зішкрібу на ентеробіоз та аналіз калу на я/глисти + найпростіші. За три дні до прибуття до ліцею відвідайте лікаря-дерматолога або сімейного лікаря для отримання довідки про відсутність шкірних захворювань і педикульозу, сімейного лікаря або санепідемстанцію для отримання довідки про епідоточення (дані довідки дійсні три дні). Вищезгадані медичні документи необхідно подати в медпункт ліцею при поселенні.

 4. Перед початком навчального року ліцеїстам необхідно мати   форму встановленого зразка, спортивну форму, сумку для підручників встановленого зразка, кімнатне взуття, предмети особистої гігієни: зубну пасту, зубну щітку, мило, футляри для їхнього зберігання, ножиці, голку, нитку, туалетний папір, тощо.

Також потрібно придбати необхідні навчальні посібники; канцелярське знаряддя: прості олівці, лінійки, гумки, точилки, набір кольорових ручок, футляр для їхнього зберігання; зошити: 20шт.(клітинка по 48арк.), 5шт. (лінійка по 48 арк.), 30шт.(клітинка по 18 арк.), 30шт. (лінійка по 18 арк.), обкладинки  на зошити, щоденник.

  5. Про розподіл учнів по взводах  можна дізнатись зі списків, які    будуть  розміщені на стенді інформації  30серпня.

 6. У випадку неодноразових порушень Статуту та  внутрішнього розпорядку  ліцею, при отриманні початкового  рівня досягнень за підсумками річного  оцінювання (1,2,3  бали) за рішенням педради Ваша дитина буде  відрахована  з  ліцею згідно Інструкції МОН України  про переведення та  випуск учнів загальноосвітніх навчальних закладів). Вам  запропонують  перевести сина чи доньку до іншого  навчального закладу.

 7. Питання, які можуть виникнути влітку під час підготовки до  школи, Ви  можете задати по телефону (4335) 2-22-82, 2-22-84.