1 вересня

З новим навчальним роком!

У ранньої осені особливий святковий настрій. Саме на цю пору припадає свято, яке в календарі не позначено червоним, але відзначається в кожній родині школяра. Це свято – 1 вересня. Сонячний ранок, п’янкий аромат квітів, букет посмішок – все це сплелося в єдину та урочисту мить під назвою «Перший дзвоник».

Зібрав перший дзвоник на святкову лінійку учнів-ліцеїстів Тульчинської школи-інтернату. Які всі гарні, зворушливі, як сяють дитячі очі! Всі з нетерпінням чекали 1 вересня, щоб зустрітись з друзями, яких не бачили ціле літо, поділитись враженнями і помандрувати далі шкільними стежками.

Найбільш особливе це свято для першокласників та випускників. Малеча робитиме перші кроки у шкільне життя. Попереду багато цікавого і невідомого. Перед ними відкривається широка дорога до Країни Знань. Для одинадцятикласників – це свято з присмаком суму, адже дзвоник покликав їх востаннє за шкільні парти. Не менше за дітей хвилюються і батьки, тому що живуть їхніми успіхами і невдачами. Особливе це свято і для вчителів, які своєю працею і чуйним серцем плекають нове покоління талановитої молоді.

Отож, в новому навчальному році хочеться усім побажати наснаги та завзяття! Нехай легкою буде дорога до Країни Знань, а у вітрильник мрій дме лише попутній вітер!

З новим навчальним роком!