День учителя

Велика і благородна професія - учитель!

Учитель-це наша совість Взірець у житті єдиний

Без нього життєва повість

Не пишеться у людини.

Один раз на рік наближається день, коли ми вимовляємо «Учитель», згадуючи при цьому не контрольну роботу, тематичне опитування чи підсумкову атестацію, а квіти і добрий настрій.

У таку прекрасну пору року і в нашу школу завітало освітянське свято.

Організаційний комітет нашої школи підготував святковий концерт на честь вчителів, де учні висловлювали свою щиру подяку за любов, розуміння їх впродовж усіх навчальних років, за те, що допомагають стати на вірний шлях. Вони згадували, коли перший раз прийшли до школи, якими вони були; знайомство з першою вчителькою, класним керівником, а потім і іншими вчителями, які разом ведуть їх країною знань…

З відповідальністю до дня учнівського самоврядування віднеслися і інші школярі нашої школи. Учні-вчителі сумлінно підготувалися до проведення уроків, а учні з повагою ставилися до них, старалися не заважати проводити уроки. Учень-директор і його заступники ходили по коридорах і перевіряли дисциплінованість учнів, як на перервах, так і на уроках. Більшість учнів зізналися, що бути на місці учителя - нелегко, але усі задоволені і в майбутньому мріють про професію вчителя.

Потрібно віддати належне людям, які, незважаючи на свою невдячну працю, все ж продовжують працювати за своєю спеціальністю, діляться своїм досвідом і знаннями, навчають і виховують наше підростаюче покоління. Честь і хвала вчителям і всім працівникам галузі освіти!

А.Л. Рудакова - організатор позакласної роботи