Посвята у ліцеїсти 2015

Присягнули на вірність Україні

10 жовтня 2015 року… Шкільний стадіон… По-особливому світить сонце, даруючи нам останнє осіннє тепло. Здається, усе навкруги переповнене урочистістю. Хвилюються ліцеїсти, їх наставники. Це особливий день: прийняття присяги на вірність Україні. Він залишається у спогадах ліцеїстів протягом усього життя. Тому підготовка до такої урочистої події потребувала багато зусиль як з боку учнів, так і з боку педагогів.

Це було свято не тільки для старшокласників, а й для усіх учнів, педагогічного колективу, рідних та близьких,які приїхали привітати дітей з цією подією. Завітали і почесні гості: консультант організаційного відділу Тульчинської районної Ради Савишин Б.П., заступник військового комісара Тульчинського району капітан Сватко Р.В., начальник взводу радіолокаційної станції Заборський В.П., голова громадської організації Тульчинського району об’єднання учасників антитерористичної операції Харченко В.В.,священник-духовник наставник ліцею протоієрей отець Роман.

Після вручення посвідчень ліцеїста було проведено освячення усіх присутніх отцем Романом. Віримо, що ми ростимо і виховуємо достойних громадян нашої держави, якими ми зможемо гордитися!

Могутня та вільна живи, Україно!

Для тебе ми творимо наші діла.

Ми розум і силу єднаємо нині,

Щоб вічною слава Вкраїни була.

Педагоги-організатори Тульчинської

школи-інтернату-ліцею

Ратушняк О.В, Рябошапко Ю.В.