Зустріч з волонтерами

26 Грудня відбулася зустріч ліцеїстів школи із волонтерами м. Тульчина. Голова громадської організації "Волонтерська сотня Тульчинщини" Новіков Олег підготував цікаву розповідь про роки титанічної праці усіх учасників цієї спілки. Він зазначив, що останнім часом спостерігається позитивна тенденція зацікавленості молоді у волонтерстві.

Він звернув увагу на те, що волонтери допомагають не лише на передовій. Наші ліцеїсти на мить окунулися у життя дітей Ладижинського будинку - інтернату, де виховуються діти з глибокою розумовою відсталістю, які не можуть самостійно пересуватися і самообслуговуватися.

Голова ГО зазначив, що учасники "Волонтерської сотні Тульчинщини" збираються щоденно і обговорюють проблеми та шляхи їх вирішення. Спектр їхньої діяльності дуже широкий, але основний вид діяльності - це допомога військовим у зоні ООС. Ліцеїсти настільки перейнялися проблемами та потремаби військових, що вирішили долучитися до збору продуктів та смаколиків на допомогу армії, а також підтримати військовослужбовців морально. Свою любов і повагу вони висловили у листах.